Denník N

Description:

Nezávislé Noviny

URL:

https://dennikn.sk/

Catalog:

Ostatné

Publishes:

6.4 items/day

Newsfilter: Kým Blaha bojoval s Beňovou, PS/Spolu prvýkrát porazila vo voľbách Smer

20:40
1. Po dlhých rokoch Smer nevyhral stranícke voľby 2. Porazená koalícia sa tvári, že sa nič nedeje 3. Pollák je víťazom, Pčolinský lúzrom volieb.

Odkaz MMŠ: O obhajobe kapitalizmu, ktorý dnes ukazuje svoju lepšiu tvár

20:40
Týždenník The Economist je poctivý v tom, že keď prepukla finančná kríza v roku 2007, dlho a tvrdo kritizoval kapitalizmus za jeho štrukturálne zlyhania, banky za ich nezodpovednosť a vlády za ich nekompetentnosť. Minulý týždeň však prišiel s obhajobou kapitalizmu, ktorému sa prekvapivo úspešne darí znižovať nezamestnanosť. Neustále ponosy na to, že ľudia strácajú kontrolu nad svojimi životmi, ...

Napĺňa sa nočná mora maďarských politikov

17:14
Napriek fiasku v prezidentských a európskych voľbách Most ešte nie je odpísaný. Má však čo robiť, ak chce prežiť

Kotlebovci a moja bruselská skúsenosť

17:14
Plných desať rokov som žil v černošskej štvrti Matongé. Objavila sa aj na kotlebovskom videu, ale v skutočnosti v nej žijú mierumilovní ľudia neznášajúci radikálov a ľahostajní k tomu, v ktorého boha práve veríte či neveríte.

Fico končí, porážajú ho tí, ktorých tak neznáša

12:37
Predstavte si, že sedia v jednej miestnosti. Všetci hráči v týchto voľbách. Celkom jasne viete povedať, kto teraz oslavuje, kto je zúrivý, kto sa hanbí a kto by sa najradšej vytratil. Iba jeden sa odhaduje ťažko.

Nedeľná nekázeň: O hracej pohľadnici a tajomných miestach v lese

9:10
Rubrika Nedeľná nekázeň je tu pre všetkých, ktorých zaujíma kresťanský pohľad na svet. Ľudmila Kolesárová dnes píše o hracej pohľadnici a tajomných miestach v lese.

Mayová je dnes symbolom chaosu, nie je to však úplne spravodlivé

25.May
Mayovej nástupca bude rokovať s inou Európskou komisiou, kontrolovanou viacmenej iným Európskym parlamentom.

Ako sa asi cítia homosexuáli medzi folkloristami? (posledné slová Braňa Bezáka)

25.May
5 postrehov z týždňa, v ktorom Matovič zmiatol aj sám seba, Fico buchol dverami, Rusko sa po 22 rokoch dočkal a z Laššákovej sa stala ministerka kultúrnej vojny.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@hearea.com, Twitter: @hreader