15
new stories - click to show

Marketing&Media

Description:

Týdeník o komerční komunikaci v marketingu, kreativitě, PR, reklamě, jejích zadavatelích, výzkumu a médiích.

URL:

http://mam.cz/

Catalog:

Ekonomika → Marketing a PR

Publishes:

6.2 items/day

Zástupcem šéfredaktora Eura bude Štěpán Etrych

16:52
Novým zástupcem šéfredaktora obnoveného magazínu Euro se od června stane Štěpán Etrych. Podílet se bude na přípravě a realizaci nové obsahové strategie, návratu k týdennímu režimu ze současné čtrnáctidenní periodicity a na dalším rozvoji mediální platformy Eura.

Dm drogerie uvádí k životnímu prostředí neutrální řadu produktů Pro Climate

15:46
Společnost dm drogerie markt vyvinula ve spolupráci s Technickou univerzitou v Berlíně klimaticky neutrální řadu. Na českém trhu zatím označení Pro Climate ponese čtrnáct produktů privátních značek jako je Alverde, Denkmit, Jessa, Sundance či Sanft&Sicher.

Až bude třeba zahnat žízeň, taste Braník!

15:46
Pivovary Staropramen v kampani od agentury WMC/Grey představují Branické rytíře. Nový koncept ukazuje první spot.

Jste silnější, než si myslíte, říká spořitelna Čechům

14:40
Nová brandová kampaň České spořitelny od agentury VMLY&R se snaží zvedat sebevědomí obyvatel Česka. Odstartovala se světelnou show stovky dronů.

Z čela Shoptetu odchází Miroslav Uďan, nahradí jej Samuel Huba

13:35
Současnou jedničku českého trhu na poli e-shopových řešení zakládal Miroslav Uďan před 11 lety. Nyní odchází z pozice CEO, v níž ho nahradí dosavadní provozní ředitel Samuel Huba (na úvodním snímku).

Program Communication Summitu 2021 bude plný emocí

13:35
Přes dvacet odborníků rozebere téma emocí v marketingové a PR komunikaci na akci, která proběhne 18. května z divadla Jatka78.

Novým výkonným ředitelem Makra byl jmenován Atila Yenisen

12:26
Výkonným ředitelem velkoobchodního řetězce Makro Cash & Carry ČR se stal k 1. dubnu 2021 Atila Yenisen, který dosud působil na stejné pozici v Bulharsku. Nahradil tak Oliviera Langleta, který tento post zastával v České republice od dubna 2019.

Šéf CME: Na Voyo bude čím dál více exkluzivního obsahu. Výroba se rozjíždí

12:26
Skupina Nova se chystá významně investovat do výroby nového obsahu pro platformu Voyo, ročně by se mělo jednat o 15 až 20 nových produkcí.

Jak na insight budoucnosti? Poradí IIEX Europe

12:26
Konference sledující trendy a inovace v oblasti výzkumu začíná už ve středu. Probíhá online a zdarma.

Škoda Enyaq iV získala ocenění Red Dot za produktový design

11:20
Elektrický vůz Enyaq iV přesvědčil porotu emocionálním výrazným designem. První elektrické SUV značky získalo již 16. ocenění Red Dot pro mladoboleslavskou automobilku.

Tomáš Böhm se stává novým CEO streetwear obchodu Queens

13.April
Český obchod s teniskami a streetwearem Queens, který se na začátku roku spojil s největším konkurentem Footshopem, má nového CEO. Firmu bude od poloviny dubna řídit Tomáš Bӧhm, dosavadní ředitel velkoobchodu MyFood patřící pod český Rohlík.

Další odchod z Dentsu. Vedení skupiny opouští Lenka Auerová

13.April
Krátce poté, co se z agentury Adexpres rozhodl odejít její zakladatel a managing director Jan Galgonek, opouští agenturu rovněž její provozní ředitelka Lenka Auerová.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@hearea.com, Twitter: @hreader