15
new stories - click to show

Komputer Świat

Description:

Najnowsze wiadomości, poradniki, testy oraz gry z serwisu Komputerswiat.pl

URL:

http://www.komputerswiat.pl/

Catalog:

Technologie

Publishes:

66.5 items/day

Firefox 85.0 (Mac)

2:03
Firefox to przeglądarka internetowa, zapewniająca swoim użytkownikom najwyższą jakość dostarczanej usługi wraz z pakietem bezpieczeństwa. W Firefoxie możemy liczyć na zawartość pakietu najważniejszych funkcji do szybkiego surfowania po sieci.

Firefox 85.0

2:03
Firefox to przeglądarka stron WWW, bez której większość użytkowników nie wyobraża sobie surfowania po internecie. Aplikacja charakteryzuje się bardzo dużą szybkością działania. Firefox zawiera w sobie wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do komfortowego przeglądania witryn w systemach operacyjnych Windows.

Karbon 2.9.6.0

2:03
Karbon to darmowy edytor grafiki wektorowej. Jest to składnik Calligra Suite, zintegrowanego pakietu graficznego i pakietu biurowego stworzonego przez KDE. Karbon to program do tworzenia i edycji grafiki wektorowej, który charakteryzuje się wysoce konfigurowalnym interfejsem użytkownika.

LosslessCut 3.31.1

2:03
LosslessCut to prosty program do przycinania i wybierania z filmów określonych fragmentów. Aplikacja umożliwia także łączenie kilku klipów w jeden, pod warunkiem, że są dokładnie w tym samym formacie. Co ważne, wszystkie operacje, jakie przeprowadzamy w LosslessCut, odbywają się bez utraty jakości finalnego projektu.

PDFsam Basic 4.2.2

2:03
PDFsam Basic to udostępniony za darmo bardzo przydatny program do tworzenia i edytowania dokumentów PDF o otwartym kodzie źródłowym. Aplikacja pozwala dzielić i łączyć pliki PDF, naprzemiennie układać kolejność stron, a także obracać kartki o 90, 180 lub 270 stopni. PDFsam Basic posiada intuicyjny w obsłudze interfejs.

ImageMagick 7.0.10.59

2:03
ImageMagick to darmowy pakiet do obróbki grafiki z dostępnym kodem źródłowym, w którym możemy tworzyć, edytować, komponować lub konwertować obrazy bitmapowe. ImageMagick sprawdzi się przy seryjnej obróbce obrazków z wiersza poleceń i ogólnie automatyzacji operacji na grafikach.

Jaki telewizor 65" kupić na początku 2021?

22:48
Co prawda 55" to obecnie najczęściej wybierana przekątna wyświetlacza nowego telewizora, jednak, dzięki coraz niższym cenom, bardzo popularne stają się jeszcze większe, 65-calowe ekrany. Co warto wiedzieć przed zakupem 65-calowego telewizora? Jaki telewizor 65-calowy kupić na początku 2021 roku, aby nie żałować? Oraz czy warto kupić telewizor już teraz i korzystać z wyprzedaży, czy lepiej pocze...

SmartFTP 9.0.2831

22:15
SmartFTP to klient FTP, FTPS, SFT, WebDAV, Amazon S3, Backblaze B2, Google Drive, OneDrive, klient SSH i terminal w jednym. Za jego pomocą wymienimy pliki ze zdalną lokalizacją w bezpieczny i pewny sposób.

Droid Transfer 1.50.0

22:15
Droid Transfer to program do synchronizacji telefonu z komputerem. Aplikacja obsługuje smartfony z Androidem, umożliwiając pełne zarządzanie zawartością urządzenia od kontaktów, przez wiadomości, zdjęcia, kalendarz oraz inne. Co ważne, Droid Transfer nie wymaga dostępu root.

Don t Sleep 7.81

22:15
Don't Sleep wmówi systemowi Windows, że zamknięcie lub uśpienie komputera jest aktualnie wykluczone, gdyż właśnie wykonuje się bardzo ważne zadanie i nie można mu przeszkadzać. Jest to niezwykle przydatne, gdy system ignoruje ustawienia zarządzania energią i pomimo to usypia komputer.

GPU Caps Viewer 1.50.0.0

22:15
GPU Caps Viewer to program do diagnostyki sprzętu komputerowego, w szczegółności kart graficznych. Dzięki aplikacji poznamy możliwości sprzętu, jeśli chodzi o obsługę API OpenGL, Vulkan, OpenCL i CUDA. Dołączone dema 3D pozwolą sprawdzić parametry pracy GPU w czasie rzeczywistym.

LazPaint 7.1.6

22:15
LazPaint to łatwy w obsłudze program, za pomocą którego możemy tworzyć rysunki i edytować obrazy. Dodatkowo, aplikacja umożliwia nakładanie filtrów oraz rozmaitych efektów graficznych. LazPaint z powodzeniem może zastąpić popularne edytory graficzne, takie jak GIMP czy Paint.NET.

Prey 1.9.9

22:15
Prey to zaawansowane narzędzie do śledzenia oraz zabezpieczania urządzeń przed niepowołanym dostępem. Ten wieloplatformowy program do monitorowania lokalizacji komputerów i smartfonów, uchroni nas przed potencjalną utratą sprzętu lub pozwoli go odzyskać z rąk złodzieja.

SysGauge 7.6.38

22:15
SysGauge to program do monitorowania systemu oraz wydajności komputera. Jeśli jakiś element sprzętowy lub programowy zmienia się w czasie, to na 100% znalazł się w tej wszechstronnej aplikacji do monitorowania pracy systemu Windows oraz CPU, GPU, RAM i innych kluczowych komponentów komputera.

PowerArchiver 2021 20.00.73

22:15
Przy obecnej liczbie dostępnych na rynku narzędzi do kompresji, wybierać możemy ze względu na priorytety, na przykład szybkość kompresji i rozpakowywania. PowerArchiver posiada większość cech, których potrzebuje każdy użytkownik i wyróżnia się na tle konkurencji, dzięki bogatemu zestawowi funkcji.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@hearea.com, Twitter: @hreader